fbpx

TürkNet Arkadaşını Getir Kampanyası

Bildiğiniz üzere; TurkNet, Türkiye’nin en hızlı ve en uygun fiyatlı internet dağıtım operatörü. Ben’de, bu sınırsız hizmeti 2019 yılı başında keşfettim. tabiki de, korkularım vardı! Kullanmaya başlayınca, gerçekten farkı gördüm ve bu nedenle bu yazıyı yazma gereği duydum. Verdiği hizmet gerçektende kaliteli şuan ülke durumuna bakacak olursak; Fiyat ve Hizmet tam kullanıcı dostu. Üstelik başka bir operatörden geçişlerinizde cayma bedelini de, ödüyorlar. Taahhüt yok, dilediğiniz zaman koşulsuz şartsız fesih edebilir ve ücret iadenizi geri alabilirsiniz…

Gelelim asıl konumuza….

Arkadaşını Getir Kampanyası Hakkında

Ülke olarak, böyle kampanyaları severiz! Hele ki konu; İnternet olunca, bir de fiyatlarda malumunuz. Kolay kolay para vermek istemeyiz, operatörlere… Arkadaş arası muhabbetlerde bahsi geçen bir diğer adı; Beleş internet 🙂 Şimdi nasıl olacak bu iş diyenlerdenseniz başlayalım… İlk olarak üyesiniz veya değilsiniz, üye değilseniz yazının altında ki, referans linkinden veya referans numarasından üyelik yapabilirsiniz. veya dilerseniz, daha önce üye olmuş arkadaşınız varsa, kod isteyebilirsiniz. Üyelik gerçekleştikten sonra; Sizler de, mobil uygulama veya online işlemler menüsü altında ki “Arkadaşını Getir” linkinden referans kodunuzu alabilir ve arkadaşlarınız ile paylaşarak her 1 abonelik için 1 ay ücretsiz internet hakkı kazanırsınız…

ARKADAŞINI GETİR – KAMPANYA ŞARTLARI

  • Kampanyadan kazandığınız hediye ayı kullanabilmeniz için davetinizi kabul eden arkadaşlarınızın TurkNet’li olduktan sonra ilk çıkan kısmi ve tam ay faturalarını ödemeleri, sizin de bize fatura borcunuz olmaması gerekiyor. Arkadaşlarınızın ödeme durumunu Online İşlemler’den takip edebilirsiniz!
  • Davet edilen abone, aynı adres için kampanyadan 24 ay boyunca bir kez yararlanabilir. Farklı adresler için 24 ay süre kısıtlaması uygulanmaz. Özgür İletişim Paketi satın alan tüm aboneler tercih ettikleri kadar arkadaş davet edebilecektir.
  • Kazanılan indirimler bir sonraki fatura döneminde yansıtılır. İndirimin hak edildiği ve yansıtılacağı fatura dönemi içerisinde aboneliğin naklin gerçekleşememesine bağlı fesih dahil herhangi bir nedenle fesholması halinde indirim hakkı kaybolur.
  • Tek seferde 100 kişi davet edilebilecektir.
  • Kampanya 31.05.2021 tarihine kadar geçerlidir.
  • Arkadaşını Getir kampanyası, aboneliğin başlatılacağı zaman yürürlükte olan paketler için kullanılabilir.
  • Arkadaşını Getir kampanyası yürürlükte olan farklı bir kampanya ile birleştirilemez.
  • Arkadaşını Getir kampanyası başladığı tarihten sonra mevcut aboneliğini iptal ettiren aboneler, 24 ay boyunca arkadaşını getir kampanyasına katılamaz.

Başka sağlayıcıya taahhüdün varsa, yani internet hizmetini değiştirmen durumunda sana ceza çıkacaksa, TurkNet 120 TL’ye kadar bu cezayı karşılıyor. Daha çok ceza çıkacaksa aşağıdaki link’e tıklayarak taahhüt bitiş tarihini giriyorsun, TurkNet tarih yaklaşınca sana haber veriyor. O zaman geçiş yaparsan yine sen de ben de bu kampanyadan yararlanabiliyoruz.Taahhütsayar: http://www.taahhutsayar.org/

Ne yapman gerekiyor?

Aşağıda seninle bir davet kodu ve bağlantı paylaşıyorum:

Davet kodu: AGP18YD67VMU

DAVET Kodu Bağlantısı: https://turk.net/p/AGP18YD67VMU

Hemen davet linkine tıklayarak web üzerinden internet aboneliğini başlatabilirsin. Ya da TurkNet’in ana sayfasından başvuru butonuna tıkladıktan sonra açılan sayfadaki forma seninle yukarıda paylaştığım davet kodunu girebilirsin.

Benim mutlaka bir yetkili ile görüşerek bu işi yapmam gerekir diyorsan, 0 850 288 80 80 numaralı çağrı merkezini ara ve abone olurken TurkNet yetkilisi ile yukarıdaki davet kodunu paylaş. Bu kadar basit. İndirimli internetini sana çıkan ilk faturaların ödenmesinden sonraki fatura döneminde kullanacaksın.

sevgilerimle.. :))


usahans

1984' doğumluyum... *AÜ-İktisat Fakültesi/Uluslararası İlişkiler Lisans #HerkesinHayatınaKimseKarışamaz

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir