Anasayfa / Öneriler & Eğlence / Sinema / Ölümcül Tuzak (The Hurt Locker) 2008
kizilay_banner_468X060

Ölümcül Tuzak (The Hurt Locker) 2008

No Gravatar

 

 

 

Film Özeti:

Herkesin potansiyel düşman ve her objenin de ölümcül bomba olduğu Irak’ta, elit askerler dünyanın en zor görevlerinden birinde yer alır. Sıcak savaşın ortasında bombaları imha etmekle yükümlüdürler. Takım lideri William James, hem bu yaygın bombalardan hem de psikolojik ve duygusal etkilenmelerle uğraşmaktadır. James’in iki askeri kendini cürretkarca savaşın ortasına atar. James ise ölümü aldırmadığı için askerlerine yardıma gider. Yeni vahşi liderini korumaya çabalayan adamlar, şehri kaosa sürekler.

 

02 Ekim 2009
2008 – ABD

Aksiyon ,  Dram ,  Gerilim ,  Savaş ,  Psikolojik ,  Politik

131 Dak.

Evangeline Lilly ,  Ralph Fiennes ,  Jeremy Renner ,  Guy Pearce ,  David Morse

Mark Boal

Kathryn Bigelow ,  Mark Boal

KAYNAK: Sinemalar.Com

 

NOT        :

Bu film ile DSmart sinema kanalında tanışmıştım ve vaktim olduğu zamanlarda her yayınlandığında tekrar tekrar izlerim… Aslında filmi pek anlatmaya gerek yok. Film özetinde gereken her şey yazıyor. İzlemenizi tavsiye ediyorum. 6 Oskar ödüllü harika ötesi bir film. İyi seyirler diliyorum. :))

 

kizilay_banner_468X060

Yazar Hakkında; Ümit Şahan

1984' de Şişli Etfal Hastanesi'nde doğmuşum.... Yani benim köye Ambulans gidiyor!.. Psikiyatri hastasıyım. Bipolar Duygu durum bozukluğum var! Resmi bir şirkette "Özel'im" Adres : Münih Pavlike Coni Gitar Caddesi Munich, Germany :D:P #HerkesinHakkınaKimseKarışamaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site is using OpenAvatar based on

USAHAN is using WP-Gravatar