fbpx

Mother’s Day (Özel Bir Gün) Filmi 2016

Film Özeti:

“Anneler Günü” yaklaşırken birbirinde farklı kişiler ve kuşaklar, kendi hayatlarıyla ilgili değişik süreçlerden geçmektedir. Kısa süre önce boşanmış 2 çocuk annesi Sandy (Jennifer Aniston), eşinin kendisinden çok daha genç bir kadınla evlenmesiyle de ayrıca sarsılmıştır. Bradley (Jason Sudeikis) 16 yaşındaki kızına hem babalık hem de annelik yapmanın zorluklarıyla karşılaşırken, ünlü bir yazar olan Miranda (Julia Roberts) tüm başarısına rağmen kızı Kristin’i (Britt Robertson) daha bebekken evlatlık vermek zorunda kaldığı gerçeğiyle yaşamaktadır. Kristin ise evlilik arifesinde annesini bulmaya karar verir. Ailesiyle arası çok iyi olmayan Jessie (Kate Hudson) ise bunu düzeltmesi gerektiğini yavaş yavaş kabul etmeye başlar. Bütün bu hayatlar Anneler Günü’nde bir şekilde birbirine bağlanacaktır.
Film, Garry Marshall’ın önceki 2 filmi Sevgililer Günü ve Yılbaşı Gecesi gibi özel bir günde kesişen yollar konseptini ele alıyor.

29 Nisan 2016

İMDB: 5.3/10

2016 – ABD

Komedi, Dram

118 Dak.

Garry Marshall,

Jennifer Aniston ,  Julia Roberts ,  Kate Hudson , Timothy Olyphant ,  Britt Robertson

Tom Hines

 

NOT        :

Aslında izlediğim bir film değil, dün google da gezinirken şans eseri bulduğum bir film… Gösterime daha yeni girmiş. Fragmanlarına ve oyuncu kadrosuna baktığım da çok heyecan verici olduğunu gördüm, bu da benim hoşuma gitti. Bence izlenilmesi gereken bir film. Adından da belli olmuyor mu? zaten!.. Her ne olur ise olsun içinde “ANNE” geçen her şey güzeldir. En kısa süre zarfında izleyeceğim bu filmi… Sizlere şimdiden iyi seyirler diliyorum.

usahans

1984' doğumluyum... *AÜ-İktisat Fakültesi/Uluslararası İlişkiler Lisans #HerkesinHayatınaKimseKarışamaz

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir