Kuantum’a Giriş

Merhaba,
Klişeleşmiş kuantsal düşünce yöntemlerindense hayatın içine daha kolay monte edilebilecek, aktif olarak kullanılabilecek, deyim yerindeyse cebimizde hazır bulunacak bazı bilgileri buradan paylaşacağım. Genellikle mekanik ve dili ağdalı ya da kısıtlı bilgiler, kimsenin işine yaramamakla beraber sadece yükü arttırır.


Kuantum bir düşünce şekli, hayat anlayışı haline gelmelidir. Anlaşıldığında, sırrı keşfedildiğinde derin bir anlayış biçimi oluşturur. Bu aşamada zihin yani ego, direnecektir. 21 Gün gizemi ile bu yolculuğa başlanabilir. Beynin alışkanlığı kazanması ve ikna olmaya başlaması için 21 gün yeterlidir.
Hep şu cümleleri ve şikayetleri duymaktayım. “Ben bunu neden yaşadım?, Bana bunu o yaptı!, Hep aynı durumu yaşıyorum!
Bolluk içinde olduğunu düşünen ve imgeleyen bolluk içinde olacaktır.
Kıtlık içinde olduğunu düşünen kıtlık enerjisinde kalmaya devam edecektir. Sürekli aldatıldığını düşünen cevabı kendinde değil de karşıdakinde arayan aldatılmaya devam edecektir.
Sürekli mutluluk içinde olduğunu düşünen mutlu olacaktır.
Mutsuzluğu sürekli konuşan, yazan kişi mutsuz olmaya devam edecektir.


1. Herşey enerjiden oluşuyor ve bizler baktığımızda, okuduğumuzda, yazdığımızda, seslendirdiğimizde ilgili durumun yaratımı ya da yeniden yaratımı başlıyor. Öncelikli olarak yapılması gereken; eski düşünce kalıplarını ve eski bakış açılarını bırakmak. Başta çok zor gelir çünkü ego değişime karşıdır. Egonun güvenli alanı bulunduğu yerdir. Ama mümkün. Hayalinizdeki hayatı oluşturmak mümkün, eski sınırlı bakış açılarından kurtulmak onları yenisiyle değiştirmek mümkün.
İlk adım: enerjinizi düşüren kişilerden bir müddet uzak durun.
2. Adım: enerjinizi düşüren negatif düşünceler geldiğinde iptal ediyorum deyip sevgiye dönüşmesine niyet edin. Düşünceler hislere dönüşür, hisler fiziksel bedene ulaştığında hasta eder.
3. Adım: sakinleşin, gevşeyin yaratım başlıyor.
4. Adım: Başkalarının dramalarından uzaklaşın. Herkesin tekamülü, kontratları, seçimleri farklı.
5. Adım: Saf enerjiye geçmeye başlıyorsunuz.


Kısaca tanımlamaya çalıştım…
Sevgiler

Sermin Hera BÜYÜKYÖRÜK
🌟REİKİ GRANDMASTER/TEACHER 18. IŞIK
🌟PROFESYONEL YAŞAM KOÇU®️
⭐️ACCESS CONSCIOUSNESS FACILITATOR®️
🌟BİLİNÇALTI TERAPİSTİ
🌟NLP®️
⭐️ASTROLOJİ

Sermin Hera

🌟REİKİ GRANDMASTER/TEACHER 20. IŞIK 🌟PROFESYONEL YAŞAM KOÇU®️ ⭐️ACCESS CONSCIOUSNESS FACILITATOR®️ 🌟BİLİNÇALTI TERAPİSTİ 🌟NLP®️ ⭐️ASTROLOJİ

Kuantum’a Giriş” için bir yorum

  • 12 Eylül 2019 tarihinde, saat 3:18 AM
    Permalink

    İlk yazı ✍️ hayırlara vesile ol’sun inşallah 👏🏽🥳

    Yanıtla

Görüşleriniz bizim için değerlidir!

%d blogcu bunu beğendi: