Koç Burcu’nda; DOLUNAY

No Gravatar

13 Ekim pazar günü, ateş karakterli bir dolunay yaşayacağız. Dolunay, KOÇ’ta. Bu defa enerjiler epey, güçlü hissedilmeye başladı bile!

Ay, satürn karesi derken; Dolunay’a, Plüton ve Jüpiter eşlik etmekte. Kalp kırmayın, otorite figürleri ve sevdiklerinizle inatlaşmayın, güç savaşlarına girmeyin. Bu durumu sakince karşılamak için, ritüeller ve meditasyonlar yapmak, toplu enerji/şifa seanslarına katılmak yerinde olacaktır.

Ayriyeten, ritüel yayınlayayım istedim…

Beyaz bir kağıda, kurşun kalemle yazıp; 3 kez sesli okuyup, kağıdı yakın. Küllerini, savurun gitsin.
Bütünün en yüce hayrına; koşulsuz sevgi, simya, ışık niyetiyle:

DOLUNAY RİTÜELİ
🌕Bilerek veya bilmeyerek yaptığım; Tüm negatif anlaşmaları, ahitleri, adakları, sadakat yeminlerini iptal ediyorum.
🌕Üzerimdeki tüm ağırlıkların, kötü bakışların ve baskıların; Bolluk bereket, koşulsuz sevgi, güven enerjilerine dönüşmesine niyet ediyorum.
🌕Atalarımdan ve DNA’larımdan bana aktarılan; Tüm karma ve yüklerden, büyülerden ve negatif anlaşmalardan özgürleşiyorum.
🌕Öfkemin, huzursuzluğumun, değersizlik duygularının ilahi destek ve evrenin tüm gücü ile koşulsuz sevgiye dönüşmesine, niyet ediyorum.

(Bu bölüme, dönüştürmek istediğiniz her şeyi kendi özelinizde ekleyebilirsiniz. Konu, her şey ile ilgili olabilir!)
KENDİMİ ONURLANDIRIYORUM, YAŞADIĞIM ŞEHRİ VE SAHİP OLDUĞUM HER ŞEYİ ONURLANDIRIYORUM, HAYATIMDAKİ HER ŞEY İÇİN TEŞEKKÜR EDİYORUM, ŞÜKÜRLER OLSUN VE ÖYLE DE OLDU! BEN SAF SEVGİ VE IŞIĞIM ✨

NOT   : Kağıdı 3 kez sesli okuyun, katlayın ve yakarak küllerini savurun.
Işık olsun
Sevgiler 🙂

View this post on Instagram

D🌕LUNAY🌑🌎🌙💫⭐️💥Pazar günü ateş karakterli bir dolunay yaşayacağız, dolunay KOÇ’ta. Bu defa enerjiler epey güçlü, hissedilmeye başladı bile. Ay saturn karesi derken, dolunaya pluton ve jüpiter eşlik etmekte. Kalp kırmayın, otorite figürleri ve sevdiklerinizle inatlaşmayın, güç savaşlarına girmeyin. Bu durumu sakince karşılamak için, ritüeller ve meditasyonlar yapmak, toplu enerji/şifa seanslarına katılmak yerinde olacaktır. Ayrıyeten, ritüel yayınlayayım istedim, beyaz bir kağıda kurşun kalemle yazıp, 3 kez sesli okuyup kağıdı takın küllerini savurun, gitsin. Bütünün en yüce hayrına; koşulsuz sevgi, simya, ışık niyetiyle: D🌕LUNAY RİTÜELİ 🌕Bilerek veya bilmeyerek yaptığım tüm negatif anlaşmaları, ahitleri, adakları, sadakat yeminlerini iptal ediyorum 🌕Üzerimdeki tüm ağırlıkların, kötü bakışların ve baskıların; bolluk bereket, koşulsuz sevgi, güven enerjilerine dönüşmesine niyet ediyorum 🌕Atalarımdan ve DNA’larımdan bana aktarılan; tüm karma ve yüklerden, büyülerden ve negatif anlaşmalardan özgürleşiyorum. 🌕öfkemin, huzursuzluğumun, değersizlik duygularının ilahi destek ve evrenin tüm gücü ile koşulsuz sevgiye dönüşmesine niyet ediyorum (Bu bölüme dönüştürmek istediğiniz her şeyi kendi özelinizde ekleyebilirsiniz. Konu, her şey ile ilgili olabilir) KENDİMİ ONURLANDIRIYORUM, YAŞADIĞIM ŞEHRİ VE SAHİP OLDUĞUM HER ŞEYİ ONURLANDIRIYORUM, HAYATIMDAKİ HER ŞEY İÇİN TEŞEKKÜR EDİYORUM, ŞÜKÜRLER OLSUN VE ÖYLE DE OLDU! BEN SAF SEVGİ VE IŞIĞIM✨ Kağıdı 3 kez sesli okuyun, katlayın ve yakarak küllerini savurun. Işık olsun Sevgiler Reiki Grandmaster/Teacher Spiritüel Danışman Profesyonel Yaşam Koçu Access Bars Facilitator Sermin Hera BÜYÜKYÖRÜK #serminherabuyukyoruk #dolunay🌕 #dolunayritüeli #keşfet #meditasyon #ritüeller #inanç #sevgi #koşulsuzsevgi #huzur #mutluluk #niyetler #astroloji

A post shared by HERA SERMİN BÜYÜKYÖRÜK (@heraserminbuyukyoruk) on

Facebook Yorumları

Sermin Hera

🌟REİKİ GRANDMASTER/TEACHER 20. IŞIK 🌟PROFESYONEL YAŞAM KOÇU®️ ⭐️ACCESS CONSCIOUSNESS FACILITATOR®️ 🌟BİLİNÇALTI TERAPİSTİ 🌟NLP®️ ⭐️ASTROLOJİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site is using OpenAvatar based on

USAHANs is using WP-Gravatar