Hak Etme Bilinci

No Gravatar

Bu yazımda sizlere HAK ETME bilincinin öneminden söz edeceğim. Evren, bizim ne kadar iyi niyetli olduğumuzla ilgilenmez. Kendimize gerçekten hak gördüğümüz her şeyi alanımıza, hayatımıza çekeriz. Kendimizi, nerede ve neye lâyık gördüğümüzle ilgilidir, evren…

Bolluk ve bereketi hak ettiğini düşünen ve bu bilinç ile uyumlanan, bunu bir yaşam tarzı ve derin bir anlayış haline getiren kişi, bolluk içinde yaşayacaktır. Mutluluğu hak ettiğini düşünen kişi, ona mutluluk veren olaylar yaşayacak ve onu mutlu edecek kişileri alanına çekecektir. Sağlıklı, huzurlu yaşamayı hak ettiğini düşünen ve bununla rezone olan kişinin, bağışıklık sistemi güçlü olacak hatta çevresindekileri bile cesaretlendirecektir.

Hak etme bilinci, değerlilik bilinci ile bir bütün olarak çalışır. Şans oyunlarında, büyük ikramiyeyi yakalayıp, sonra da kısa süre içinde tüketen kişileri duymuşsunuzdur. Bunun sebebi de, kişinin kendisini ne kadar değersiz gördüğü ve zenginlik içinde yaşamayı hak etmediği bilincidir. Bilinciniz, size aynalık eder. Bilinciniz gerçekten nasıl ise, hayatınızın tümü budur. Kullandığınız eşyalar, yaşadığınız durumlar, insanların size davranışları, maddi ve manevi realiteniz tamamen sizin kendinize verdiğiniz değerle ilgilidir. Evren, sizinle şöyle bir anlaşma yapmıştır:

“Sen kendini nerede görüyorsun ve neye layık görüyorsun? Söylediklerin ve düşündüklerinin hepsi benim için bir emirdir, çoğaltarak sana geri vereceğim”
Yani seçim bizlerin.
Bu yaygın durumdan sebeb bol bol olumlama paylaşıyorum.
Şimdi sorun bakalım kendinize
“Neyi hak ediyorsunuz?”
⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐
Sevgiler

Facebook Yorumları

Sermin Hera

🌟REİKİ GRANDMASTER/TEACHER 20. IŞIK 🌟PROFESYONEL YAŞAM KOÇU®️ ⭐️ACCESS CONSCIOUSNESS FACILITATOR®️ 🌟BİLİNÇALTI TERAPİSTİ 🌟NLP®️ ⭐️ASTROLOJİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site is using OpenAvatar based on

USAHANs is using WP-Gravatar