Anasayfa / Öneriler&Eğlence / Sinema / Ali Kundilli 2 2016
kizilay_banner_468X060

Ali Kundilli 2 2016

No Gravatar

 

 

Film Özeti:

İlk filmde peşinden koştuğu İlknur ile sonunda evlenen Ali’yi bu kez çocuk heyecanı sarmıştır. Ali, 8 aylık hamile eşinin olmadık istekleriyle canından bezse de katlanmaktadır. Ancak eşinin son isteği hepsinden zordur: Gördüğü bir rüya yüzünden çocuğu İstanbul’da değil, Ali’nin babaannesinin de bulunduğu Küçükköy, Ayvalık’ta doğurmak ister. Ama burada da eşinin garip istekleri bitmeyecek, Ali oldukça zor ve komik durumlara düşecektir.

Vizyon Tarihi: 04 Mart 2016

IMBd : 3.7/10

Yapımı : 2016 – Türkiye

Tür : Komedi

Süre: 102 Dak.

Yönetmen : Faruk Aksoy

Oyuncular : Cem Gelinoğlu ,  Zeynep Aktuğ ,  Sami Aksu ,  Ezgi Tombul ,  Hakan Bilgin

Senaryo : Faruk Aksoy ,  Cem Gelinoğlu

KAYNAK: Sinemalar.Com

 

NOT     :

Vine fenomeni, Cem GELİNOĞLU’nun  ilk sinema filmi olan Ali Kundilli’yi 20 Şubat 2015 tarihin de arkadaşımın tavsiyesi ile birlikte izlemiştik. Çok keyif aldığımız bir gösterimdi. 2. gösterimine daha gitmedim. Ancak sosyal medya ve Beyaz Show’da ki izlenimlerime dayanarak izlemek istiyorum. Ancak bana oyuncak bebek sahnesi çok saçma geldi. İlk filmi kadar eğlendirici olmuştur umarım. Neyse inşallah yakında izleme fırsatım olur! İyi seyirler… :))

kizilay_banner_468X060

Yazar Hakkında; Ümit Şahan

1984' de Şişli Etfal Hastanesi'nde doğmuşum.... Yani benim köye Ambulans gidiyor!.. Psikiyatri hastasıyım. Bipolar Duygu durum bozukluğum var! Resmi bir şirkette "Özel'im" Adres : Münih Pavlike Coni Gitar Caddesi Munich, Germany :D:P #HerkesinHakkınaKimseKarışamaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site is using OpenAvatar based on

USAHAN is using WP-Gravatar